Plafon Dia – dla tych, którzy lubią dekorować wnętrze

Styl śródziemnomorski, rustykalny i prowansalski cechują się dużą ilością motywów roślinnych i dekoracji zaczerpniętej z natury. Co wyróżnia te style? Bukiety polnych kwiatów w wiejskich dzbankach, które służą za wazony, zwiewne zasłony z lnu, a także oświetlenie – zwracające uwagę, a jednocześnie subtelnie zdobione. Plafon Dia pomoże Ci podkreślić klimat bliski natury w Twoim domu. Ta biała lampa sufitowa posiada oryginalny klosz z matowego szkła udekorowany roślinnymi zdobieniami. Dekor ten podkreśla jej charakter. Podstawa lampy (stelaż) wykonana jest z chromowanego metalu.

Biały plafon ma średni rozmiar, dzięki czemu oświetli zarówno niewielki hol czy przedpokój, a także jadalnię i inne pomieszczenia wykorzystywane przez wszystkich domowników. Będzie doskonała jako uzupełniające oświetlenie obok innych modeli lamp.

Sześcienny plafon wymaga dobrania żarówki z gwintem typu E27 o mocy maksymalnej 60W. Takie światło z łatwością i równomiernie doświetli niewielkie i średnie pomieszczenia w domu.

Wymiary
Długość 33,5 cm
Szerokość 33,5 cm
Wysokość 8,5 cm
Waga 2.24 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.