Plafon Diana – gustowne wykończenie aranżacji

Lampa sufitowa z kolekcji Diana najlepiej sprawdzi się jako oświetlenie uzupełniające. Pełnię jej walorów wizualnych wydobędą eleganckie wnętrza utrzymane w jasnej, spokojnej tonacji. Oświetlenie o tak subtelnym wyglądzie i funkcjonalnej budowie wyczaruje w Twoich wnętrzach przytulną atmosferę, zwiększy komfort zasłużonego wypoczynku.

Plafon Diana to konstrukcja mierząca 30 cm wysokości, złożona z dwóch klasycznie formowanych szklanych kloszy w kolorze opal-mat. Oparcie dla nich stanowi płaska listwa z chromowanej stali. Oba elementy są połączone przy użyciu cienkich ramion, dobrze korespondujących ze smukłą linią oświetlenia. Całość jest gustowna i stonowana, ale utrzymana w duchu nowoczesności. Mleczne klosze przytwierdzone są do podstawy w sposób ruchomy. Jest to o tyle praktyczne, że zapewni Ci możliwość ustawienia strumienia światła zgodnie z własnymi preferencjami. Klosze mogą być skierowane w dowolnym kierunku.

Taki dwupłomienny plafon świetnie będzie sprawował się nad kanapą w salonie. Dzięki niemu kącik wypoczynkowy stanie się bardziej widny i przyjazny. Jeśli zainstalujesz tę listwę nad łóżkiem w sypialni, z powodzeniem zastąpi Ci lampkę nocną.

Diana - wymiary
Szerokość 28 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Informacje techniczne

kolor: biały

typ gwintu: E14

max moc źródła światła: 40W

ilość źródeł światła: 2

źródło światła w komplecie: nie

klasa szczelności (IP): 20

gwarancja (miesiące): 24

Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał metal/szkło
Typ gwintu E14
Max moc źródła światła 40W