Plafon Diana – elegancja w czarnym wydaniu

Lampy sufitowe doskonale oświetlają przestrzeń. Docierają do wszystkich zakamarków pomieszczenia i sprawiają, że każdy detal jest dokładnie wyeksponowany. To niezbędne akcesoria nie tylko ze względu na ich funkcjonalność, lecz także design, który nadaje pokojom charakteru. Potrzebujesz efektownej lampy, która od razu przykuje uwagę? Właśnie taki jest plafon Diana.

Urok tego dodatku tkwi w unikatowym kształcie oraz klasycznej grze kolorów. Lakierowany materiał w odcieniu głębokiej czerni wprowadzi do Twojego pomieszczenia elegancję, ale i nutę tajemnicy. Białe akcenty osłaniające źródło światła będą z kolei efektownym przełamaniem ciemnej kolorystyki. Plafon świetnie zaprezentuje się w nowoczesnych wnętrzach. Zwłaszcza jeśli królują w nim modernistyczne akcesoria i dodatki. Plafon Diana może też uzupełnić pokój urządzony w stylu glamour.

Ten plafon to produkt firmy Solej. Posiada on wbudowane źródło światła LED, które jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej, mniej wydajnej żarówki. Przy zakupie otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję.

Wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 10 cm
Waga 2.5 kg
Do pobrania