Plafon Dos – nowoczesny i cały w bieli

Biały plafon został zrobiony z aluminium i akrylu. Lampa świetnie uzupełni nowoczesne, chłodne i minimalistyczne wnętrze, a także doda świeżości mieszkaniom urządzonym w stylu vintage, z elementami z lat 60. Jej sześcienny, a zarazem lekko zaokrąglony kształt idealnie do nich nawiązuje. Plafon Dos będzie dyskretnym, a zarazem surowym elementem wykończenia. Najlepiej będzie wyglądać w otoczeniu podobnych lamp lub innych plafonów z tej samej serii. W ofercie BRW znajdziesz też mniejsze wersje tej lampy.

Aluminiowy plafon został stworzony z dbałością o każdy detal. Lampa posiada wbudowane, energooszczędne LEDy, które emitują światło o mocy 12 i 4W, a także strumieniu 1120 lumenów, co odpowiada mocy około 100W w tradycyjnej żarówce. Lampa oświetli zarówno wnętrze prywatnego domu, jak i miejsc publicznych, dając mlecznobiałe, ciepłe światło o barwie 3000K.

Kwadratowa nowoczesna lampa posiada klasę szczelności IP20, co oznacza ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm. Oświetlenie ma wymiary 19,5x19,5 cm.

Wymiary
Długość 19,5 cm
Szerokość 19,5 cm
Do pobrania