Plafon Elle - nowoczesny i stylowy

Plafon Elle to designerska propozycja oświetlenie sufitowego do nowoczesnego wnętrza. Lampa wyróżnia się oryginalnym kształtem, wysoką jakością materiałów oraz wyszukanym designie. To dobry wybór do stylowego salonu, kuchni lub przestronnego korytarza.

Dwupłomienna lampa sufitowa została wykonana z białego metalu oraz tworzywa sztucznego o tej samej barwie. W środku efektownej oprawy w formie dwóch kwadratów znajduje się wbudowany moduł LED. Całość podtrzymywana jest przez podsufitkę o geometrycznym kształcie.

Energooszczędne oświetlenie LED jest przyjazne dla środowiska oraz domowego budżetu. Plafon posiada maksymalna moc światła 18W o temperaturze barwowej 3000K, dzięki czemu oświetlenie jest zbliżone natężeniem i barwą do naturalnego światła słońca.

Plafon Elle to stylowe oświetlenie, które świetnie prezentować się będzie w przestrzeni domowej i biurowej. Lampa sprawdzi się w aranżacjach w stylu loftowym, industrialnym lub nowoczesnym, dodając wnętrzu jasności i atrakcyjnego charakteru.

Wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 34 cm
Wysokość 7 cm
Waga 2.7 kg
Do pobrania