Plafon ESKOLA – wszechstronność i nowoczesny design

 

Plafon ESKOLA to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności, które wprowadzi do Twojego wnętrza wyjątkowy klimat. Jego oryginalny, asymetryczny kształt przykuwa uwagę i intryguje.

 

Plafon ESKOLA doskonale odnajdzie się w różnych aranżacjach. Świetnie wypadnie zarówno we wnętrzach urządzonych w stylistyce minimalistycznej, jak i eklektycznej czy loftowej. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na instalację lampy w salonie, kuchni, sypialni czy holu, doda on wnętrzu charakteru i elegancji.

 

Wymienna żarówka LED E27 daje Ci kontrolę nad intensywnością i barwą światła. Możesz dostosować oświetlenie do konkretnej sytuacji. Szukasz przytulnego nastroju? Wybierz ciepłą barwę światła. Potrzebujesz idealnych warunków do pracy czy nauki? Postaw na neutralną lub chłodną barwę, która poprawi koncentrację.

 

Dodatkowym atutem tego plafonu jest jego uniwersalność. Możesz go łączyć z innymi lampami z kolekcji ESKOLA, tworząc spójne oświetlenie w całym domu. Opcje konfiguracji są niemal nieograniczone. Pozwala to na indywidualne dostosowanie oświetlenia do potrzeb i aktywności.

 

Plafon ESKOLA wyróżni Twoje wnętrze. Dzięki niemu stworzysz wyjątkowy klimat i zapewnisz optymalne warunki oświetleniowe. Odkryj możliwości, jakie Ci oferuje i przekształć swoje wnętrze w przestrzeń pełną stylu i funkcjonalności.

Wymiary
Długość 70 cm
Głębokość 70 cm
Średnica 70 cm
Wysokość 12,4 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania