Plafon Finter – natura w nowoczesnym wydaniu

Drewno, szkło i metal – wszystkie te materiały można znaleźć w przyrodzie. Połączone razem, w designie i we wnętrzu mogą dać pełen klasy, elegancki efekt. Taki właśnie jest plafon Finter.

Lampa sufitowa daje neutralną, białą barwę światła w temperaturze 4000K. Barwa ta sprawdzi się zarówno w gabinecie do pracy, jak i w sypialni czy salonie, w których mile będzie widziane światło cieplejsze, sprzyjające relaksowi. Nie tylko światło jest uniwersalne. Elegancki plafon ma design, który będzie pasował do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Kwadratowa lampa ścienna posiada biały, szklany klosz, drewnianą obramówkę oraz metalową podstawę. Daje światło o mocy 1600 lumenów, co odpowiada ok. 110W w tradycyjnej żarówce. Dzięki temu równomiernie oświetli pomieszczenia o średnim metrażu i może być głównym źródłem światła.

Lampa Finter będzie szczególnie dobrze pasować do jasnych wnętrz z meblami z jasnego drewna, choć ciekawie będzie kontrastować również z ciemnym drewnem. Posiada wbudowaną żarówkę LED.

Finter - wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 35 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał drewno/metal/szkło
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 20W
Strumień światła 1600,0 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata