Plafon Fjallbacka — praktyczny i uniwersalny

Plafon to charakterystyczna lampa przylegająca do sufitu. Takie rozwiązanie cieszy się obecnie dużą popularnością pośród osób, które chcą urządzić wnętrze modnie i funkcjonalnie zarazem. Ten model posiada czarny kolor, który idealnie wpisze się w nowoczesne, eleganckie lub klasyczne wnętrze! Czerń to jedna z niewielu uniwersalnych barw, którą możesz zestawić tak naprawdę z każdym innym kolorem!

Lampa Fjallbacka została wykonana z metalu. To produkt trwały i solidny. Jego klasa szczelności to IP44. Oznacza to, że lampa sprawdzi się również w tych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Umieścisz więc ją w salonie, kuchni, łazience, czy też na korytarzu — wybór należy do Ciebie!

Plafon posiada aż trzy źródła światła o maksymalnej mocy 20 W. Sprawdzi się zarówno w roli głównego oświetlenia, jak i dodatkowego.

Lampa posiada 42 cm długości, 42 cm szerokości oraz 26 cm wysokości. Zajmuje niewiele miejsca i jest praktyczna. Może być umieszczona również w niewielkich, ciasnych, jak i niskich pomieszczeniach. Postaw na metalowy plafon Fjallbacka i odmień swoje wnętrze!

Wymiary
Długość 42 cm
Szerokość 42 cm
Wysokość 26 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania