Plafon Flea – nowoczesność i klasyczny kształt

Odpowiednie oświetlenie we wnętrzu pełni niezwykle ważną rolę. Zapewnia komfort oraz ułatwia wykonywanie wszelkich, codziennych czynności. Jeśli poszukujesz lampy, która odnajdzie się w niskim pomieszczeniu, koniecznie zwróć uwagę na plafon Flea! Posiada czarny kolor, który wprost idealnie wpisze się w nowoczesne, klasyczne, jak i eleganckie wnętrze. Czerń tworzy ciekawy kontrast z białym punktem świetlnym.

Plafon został wykonany z metalu, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością. Dobrze wypadnie zarówno w kuchni, jak i salonie czy przedpokoju.

Jednopłomienna lampa, współpracująca z źródłem światła Gx53 o maksymalnej mocy 12 W. Może posłużyć jako główne źródło oświetlenia lub jedno z kilku. Wszystko zależy od funkcji pomieszczenia, jego wielkości i przede wszystkim Twoich potrzeb, które są najważniejsze. Ma ponadczasowy kształt koła.

Lampa posiada 10 cm średnicy oraz 4,5 cm wysokości. To produkt praktyczny i funkcjonalny, który dodatkowo sprawdzi się jako ozdoba w Twoim mieszkaniu.

Nie zastanawiaj się — postaw na plafon, który znacznie poprawi komfort w Twoim codziennym życiu!

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 4,5 cm
Waga 0.33 kg
Do pobrania