Plafon Fueva 5 - klasyczne i funkcjonalne rozwiązanie

Plafon to rodzaj lampy wykonanej z płaskiego klosza. Montowany jest bezpośrednio przy suficie i to największa różnica pomiędzy plafonem a lampą wiszącą. Rozwiązanie to posiada wiele zalet, choć zdecydowanie największą z nich jest oszczędność miejsca. Lampa ta idealnie sprawdzi się w przypadku niskich pomieszczeń albo tam, gdzie potrzebujesz źródła światła o minimalistycznym designie.

Jeśli pragniesz zakupić prosty, klasyczny plafon — Fueva 5 to strzał w dziesiątkę. Lampa ta jest kwadratowa, z kolej jej kolor to nikiel satyna. Posiada ona wbudowaną technologię LED, przyjazną środowisku oraz wyjątkowo trwałą! Technologia LED charakteryzuje się dłuższą trwałością, niż ma to miejsce w przypadku większości innych źródeł światła.

Lampa Fueva to połączenie elementu dekoracyjnego i praktycznego. Zapewni Ci dostateczne oświetlenie, dzięki któremu wykonywanie nawet codziennych czynności będzie prostsze! Zadbaj o komfort swój i bliskich — wybierz lampę, która po prostu się sprawdza. Twoje wnętrze całkowicie się odmieni!


Wymiary
Długość 21 cm
Szerokość 21 cm
Wysokość 2,8 cm
Waga 0.699 kg
Do pobrania