Plafon Fueva 5 — uniwersalne oświetlenie

Oświetlenie pełni bardzo ważne funkcje w każdym domu. Wpływa m.in. na nastrój domowników, ale także ich zdolność do pracy czy komfort wypoczynku. Poza swoją podstawową funkcją, czyli oświetlaniem, świetnie sprawdza się także w roli elementu dekoracyjnego.

Jeśli Twoje mieszkanie jest niskie i szukasz prostego źródła światła, które nie potrzebuje wiele przestrzeni — koniecznie sprawdź plafon Fueva 5. Jest to lampa sufitowa, zajmująca naprawdę niewiele miejsca. Ułatwi Ci to funkcjonalne zaplanowanie wystroju w niskim pomieszczeniu. Fuvea 5 to dobry wybór także do niewielkiego przedpokoju czy kuchni urządzonej w jasnych lub szarych barwach.

Kolor lampy to nikiel satyna. Została ona wykonana ze stali, która gwarantuje jej trwałość i solidność. Lampa posiada wbudowaną technologię LED — nie musisz więc martwić się o zakup czy wymianę żarówki. Technologia ta wykazuje naprawdę długą żywotność!

Lampa jest łatwa do utrzymania w czystości i może być umieszczona tak naprawdę w dowolnie wybranym pomieszczeniu — salon, kuchnia, gabinet, a może korytarz? Wybór należy wyłącznie do Ciebie!


Wymiary
Długość 28,5 cm
Szerokość 28,5 cm
Wysokość 2,8 cm
Waga 1.104 kg
Do pobrania