Plafon Gittan – prostota i oryginalność

W aranżacjach wnętrz cenisz sobie praktyczne, a przy tym proste i niebanalne dodatki? Szczególnie zależy Ci na efektownym oświetleniu? Plafon Gittan to produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb! Lampa wykonana została z trwałych, nowoczesnych materiałów – jej bazę (podstawę) zdobi surowy beton, natomiast klosze – siateczka z chromowanego aluminium. Oryginalna konstrukcja plafoniery zachwyci domowników i gości, umilając czas spędzony przy kuchennym stole czy na kanapie w salonie.

Nowoczesna lampa przysufitowa to produkt o szerokim zastosowaniu. Za sprawą swojego wyjątkowego designu, doskonale wpasuje się w przestrzeń utrzymaną w stylu industrialnym – nie tylko domową, ale także biurową i gospodarczą. Zgrany duet stworzy w połączeniu z drewnem, betonem lub surową cegłą.

Plafon Gittan umożliwia zastosowanie żarówki o maksymalnej mocy 60 W, co oznacza, że bez problemu poradzi on sobie z oświetleniem ciemnego i przestronnego wnętrza. Instalując świetlówkę energooszczędną, znacząco obniżysz swoje comiesięczne rachunki za zużycie energii elektrycznej.

Wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 13,5 cm
Wysokość 21 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania