Sześcioramienny plafon Kora

Znasz film "Ból i Blask" Almodovara? Lampa Kora mogłaby spokojnie stanąć w mieszkaniu głównego bohatera. Dekoracyjny plafon wykonany z lakierowanej stali będzie praktycznym, a zarazem dekoracyjnym oświetleniem w każdym współczesnym wnętrzu: mieszkania, instytucji, sklepu czy też domu. Ten średniej wielkości sześcioramienny biały plafon w białym kolorze posiada jedno źródło światła LED. Oryginalny, sześciokątny plafon Kora wykończony jest białą szybą, przez którą sączy się światło. Lampa wzorowana na oświetleniu skandynawskim najlepiej uzupełni jasne mieszkanie urządzone w nowoczesny, ale pełen ciekawych detali sposób.

Oświetlenie uzupełni zarówno wnętrze jadalni, garderoby, salonu, jak i sypialni. Biały stalowy plafon jest na tyle nienachalny, że wpasuje się wszędzie.

Stylowy plafon ma wymiary 15x15,5x7 cm. Oświetlenie posiada klasę szczelności IP20, co oznacza ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm. Lampa emituje źródło światła o barwie 3000K i strumieniu 1300 lumenów, co odpowiada około 90W tradycyjnej żarówki.

Wymiary
Średnica 15,5 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 7 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania