Sześcioramienny plafon Kora

Znasz film "Ból i Blask" Almodovara? Lampa Kora mogłaby spokojnie stanąć w mieszkaniu głównego bohatera. Dekoracyjny plafon wykonany z lakierowanej stali będzie praktycznym, a zarazem dekoracyjnym oświetleniem w każdym współczesnym wnętrzu: mieszkania, instytucji, sklepu czy też domu. Ten średniej wielkości sześcioramienny biały plafon w białym kolorze posiada jedno źródło światła LED. Oryginalny, sześciokątny plafon Kora wykończony jest białą szybą, przez którą sączy się światło. Lampa wzorowana na oświetleniu skandynawskim najlepiej uzupełni jasne mieszkanie urządzone w nowoczesny, ale pełen ciekawych detali sposób.

Oświetlenie uzupełni zarówno wnętrze jadalni, garderoby, salonu, jak i sypialni. Biały stalowy plafon jest na tyle nienachalny, że wpasuje się wszędzie.

Stylowy plafon ma wymiary 15x15,5x7 cm. Oświetlenie posiada klasę szczelności IP20, co oznacza ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm. Lampa emituje źródło światła o barwie 3000K i strumieniu 1300 lumenów, co odpowiada około 90W tradycyjnej żarówki.

Kora - wymiary
Szerokość 15 cm
Średnica 15,5 cm
Wysokość 7 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał stal
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 10W
Strumień światła 1300,0 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie tak