Plafon Kora - plafon w kształcie plastra miodu!

Miód od tysięcy lat uznawany jest za symbol szczęścia i obfitości. Plafon w kształcie plastra miodu oświetli pomieszczenie - kto wie, może również rozpromieni domowników i zaproszonych do domu gości! Postaw na symbol szczęścia i ciesz się harmonią w Twoim mieszkaniu w nowoczesnym wydaniu.

Plafon Kora składa się z dwóch identycznych sześciokątów, wykonanych z lakierowanej na czarno stali. Wbudowana żarówka LED o mocy 25 W jest zakryta białą szybą. Mimo minimalistycznej budowy plafon zachwyca swoim wyglądem. Ciepła barwa światła subtelnie oświetli pomieszczenie i wprowadzi przyjemną atmosferę, która otuli domowników i wprowadzi ich w dobry nastrój.

Plafon w kształcie plastra miodu skutecznie przełamuje designerską nudę. Klasyczne kolory i symetryczna budowa sprawiają, że oświetlenie nie przytłoczy wnętrza. Plafon sprawdzi się zarówno w mieszkaniach klasycznych, jak i tych urządzonych w bardziej ekstrawaganckim stylu. Dzięki niedużej wysokości, bo jedynie 7 cm, plafon jest odpowiedni do pomieszczeń nawet o bardzo niskim zawieszeniu sufitu.

Wymiary
Szerokość 40 cm
Wysokość 7 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon