Plafon Lanciano – inteligentna lampa, którą docenisz każdego dnia

Luksus w dodatkach nie zawsze musi ograniczać się wyłącznie do designu. Czasem jest wręcz odwrotnie – pod płaszczem prostej stylistyki kryje się inteligentne urządzenie o wielu właściwościach. Właśnie taki jest plafon Lanciano. Jeśli na co dzień otaczasz się tylko akcesoriami najwyższej jakości i cenisz nowoczesne rozwiązania, ten model z pewnością skradnie Twoje serce.

Urok tej lampy wiszącej tkwi w prostym designie, za którym stoi wysokiej klasy wykonanie oraz rozwiązania wykorzystujące nowe technologie. Możesz wygodnie regulować nasycenie światła – od 3000K do 5000K, w zależności od Twoich potrzeb. Wszystko przy pomocy zdalnego pilota, który otrzymujesz w komplecie. Dostosujesz stopień ściemnienia (10%-100%) bez konieczności wstawania. Plafon Lanciano doskonale sprawdzi się więc w sypialni, zwłaszcza jeśli wybierzesz tryb światła nocnego. Kiedy tylko poczujesz znużenie, błyskawicznie zgasisz światło kilkoma ruchami.

Plafon ma również funkcję zapamiętywania ustawień oraz timer czasowy. Wyprodukowała go renomowana firma Eglo Lighting, od lat zajmująca się tworzeniem profesjonalnego oświetlenia.

Wymiary
Średnica 86 cm
Wysokość 10,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo