Plafon Largo – światło pełne elegancji

Marzysz o nowoczesnym wnętrzu w designerskim stylu? Koniecznie postaw na odpowiednie oświetlenie, które rozświetli i ozdobi całe pomieszczenie. Modny plafon Largo o unikatowej formie zachwyci każdego, kto odwiedzi Twój dom i przeniesie Cię do przyszłości.

Nowoczesne oświetlenie Largo składa się z dwóch, asymetrycznie powieszonych pierścieni podtrzymywanych przez łukowato wygiętą ramę. Mniejszy okrąg znajduje się wewnątrz większego, co dodaje całości oryginalności. Lampa wykonana została najwyższej jakości metalu w uniwersalnym czarnym kolorze. Dzięki temu będzie pasować do każdego stylu i kolorystyki wnętrza. Wbudowany w obręcze moduł LED ukryty za akrylową osłoną stanowi źródło przyjaznego dla oczu białego światła. Całość przymocowana jest do okrągłej podstawy przy suficie.

Dzięki unikatowej lampie Largo Twoje wnętrze stanie się modne i nowoczesne. Oświetlenie świetnie sprawdzi się w przestrzennym holu, futurystycznym salonie czy minimalistycznej kuchni. Przekonaj się sam, jak będzie wyglądać przyszłość w Twoim domu.

Wymiary
Średnica 45 cm
Wysokość 36 cm
Waga 2.55 kg
Do pobrania