Plafon Largo – nowoczesny design oświetlenia

Szukasz unikatowego i nowoczesnego oświetlenia, które swoim designem podkreśli wyjątkowy wystrój Twojego wnętrza? Plafon Largo o niespotykanym kształcie to lampa, która doskonale rozjaśni Twój dom i sprawi, że poczujesz się w nim jak w przyszłości.

Oryginalne oświetlenie Largo wykonane zostało z wysokiej jakości metalu w uniwersalnym białym kolorze. Składa się z dwóch fantazyjnie wygiętych listew, których układ przypomina tańczące wstęgi. Całość prezentuje się niezwykle lekko i przykuwa uwagę. Źródło przyjaznego dla oczu neutralnego światła stanowi wbudowany moduł LED, który chroni akrylowa obudowa.

Plafon Largo wygląda niezwykle oryginalnie, a jednocześnie będzie doskonale pasował do każdego wnętrza, niezależnie od jego kolorystyki czy stylu aranżacji. Wyjątkowy design i wykorzystane materiały świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach nowoczesnych, minimalistycznych i eklektycznych. Organiczny kształt lampy wpisze się w estetykę boho oraz eko. Natomiast we wnętrzach w stylu klasycznym lub retro plafon będzie stanowił ciekawy kontrast.

Wymiary
Średnica 48 cm
Wysokość 65 cm
Waga 3.35 kg
Do pobrania