Plafon Ripari – z opcją sterowania światła za pomocą pilota

Światło odgrywa niebagatelną rolę, jeśli chodzi o aranżację przestrzeni oraz tworzenie nastroju w Twoim domu. Nie lubisz monotonii i cenisz sobie przedmioty, które perfekcyjnie dostosowują się do Twoich potrzeb? Wybierz unikatowy okrągły plafon Ripari z możliwością sterowania natężeniem i barwą światła za pomocą pilota.

Plafon o średnicy 56 cm wykonany został z metalu oraz tworzywa sztucznego w kolorze białym, z efektem “gwiezdnego nieba”. Plafon posiada możliwość zdalnej, płynnej regulacji za pomocą dołączonego w komplecie pilota. Zakres regulacji dotyczy barwy światła białego (między 2700-5000K) i ściemniania (od 10 do 100%). Możesz także wybierać pomiędzy funkcją pełnego światła a światła nocnego (kolorowa obręcz sterowana pilotem z funkcją RGB). Ponadto pilot posiada opcję zapamiętywania ustawień oraz timer czasowy.

Plafon Ripari ze względu na swoje rozmiary najlepiej sprawdzi się w średnich i dużych pomieszczeniach. Ze względu na swoje funkcje będzie niezwykle praktycznym oświetleniem do sypialni.

Wymiary
Średnica 59 cm
Wysokość 8 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo