Plafon Mogano – świetlisty akcent industrialnej aranżacji

Szukasz lampy, która uświetni swoim designem salon w stylu industrialnym? A może potrzebujesz praktycznego oświetlenia do niewysokiego wnętrza? Oba wymagania – a także wiele innych – spełnia plafon sufitowy Mogano.

To bardzo dyskretne i uniwersalne oświetlenie. Biały, przylegający do sufitu klosz sprawia, że lampa nie wysuwa się na pierwszy plan we wnętrzu, przez co łatwo ją dopasować do już istniejącej aranżacji. Dzięki płaskiej formie i średniemu rozmiarowi plafon Mogano sprawdzi się również jako oświetlenie główne w niskich oraz niewielkich pomieszczeniach. Gruby, metalowy klosz jest łatwy w czyszczeniu i odporny na dziecięce zabawy, a jednocześnie świetnie pasuje do wystroju zainspirowanego amerykańskimi loftami. Surowy design lampy podkreśla również srebrny środek, który odbija światło i nadaje mu chłodną barwę.

Metalowa konstrukcja sprawia, że jest to odpowiednia lampa do salonu w stylu industrialnym. Jeśli pomieszczenie jest bardzo przestronne, zawieś dwie lub trzy lampy pośrodku, a jedną nad stołem – dzięki płaskiej formie plafon nie będzie przeszkadzał w posiłkach. Lampy możesz użyć także do oświetlenia kuchni, przedpokoju czy korytarza.

Wymiary
Średnica 40 cm
Wysokość 17 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo