Lampa SMART+ Wifi Orbis Magnet Black

Lampa SMART+ Wifi Orbis Magnet Black to nowoczesne oświetlenie o kształcie kwadratu o wymiarach 450x450 mm, które posiada wiele zalet. Dzięki łatwej i szybkiej instalacji oraz zamknięciu magnetycznemu, montaż tego oświetlenia jest prosty. Co istotne, śruby użyte do montażu są niewidoczne, co nadaje oświetleniu estetyczny wygląd.

Oświetlenie to doskonale sprawdzi się w zastosowaniach wewnętrznych, takich jak kuchnie, salony, pokoje dziecięce i pokoje do pracy, gdzie dostarczy jasnego i regulowanego oświetlenia.

Cechy produktu to możliwość sterowania za pomocą aplikacji LEDVANCE SMART+ (z systemem Android co najmniej 8.0 lub iOS 14.0), co umożliwia wygodne dostosowanie oświetlenia do własnych preferencji. Istnieje także opcja sterowania za pomocą głosu poprzez Asystenta Google lub Amazon Alexa, co zapewnia wygodę użytkowania.

Oświetlenie SMART+ Wifi Orbis Magnet Black pozwala na regulację temperatury barwowej światła w zakresie od 3000 do 6500 K, co umożliwia dostosowanie atmosfery w pomieszczeniu do własnych upodobań. Oświetlenie jest także ściemnialne, co daje kontrolę nad intensywnością światła.

Oświetlenie korzysta z protokołu sieciowego WiFi, co ułatwia połączenie z siecią domową. W zestawie znajduje się wspornik montażowy oraz śruby i kołki montażowe, co ułatwia proces instalacji. Warto zaznaczyć, że do pełnego korzystania z funkcji sterowania za pomocą aplikacji lub głosu wymagany jest kompatybilny system sterowania domem inteligentnym. Aby sterować oświetleniem za pomocą aplikacji LEDVANCE SMART+, potrzebny jest smartfon lub tablet z systemem Android co najmniej 8.0 lub iOS 14.0.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 8,6 cm
Waga 2.69 kg
Do pobrania