Plafon Soft Led – oświetlenie, które wtapia się w tło

Minimalistyczny plafon Soft Led to rodzaj oświetlenia, które nie zabiera dużo miejsca i pasuje do większości wystrojów. Sprawdzi się w przedpokoju, kuchni, spiżarni, korytarzu, biurze, poczekalni, sklepie. Ma prosty design, który nie zdominuje otoczenia. Plafon Soft Led spełnia głównie praktyczne funkcje, będąc przede wszystkim uniwersalnym i bardzo funkcjonalnym oświetleniem we wnętrzach domowych, sklepowych i komercyjnych. W poczekalniach i długich korytarzach można zastosować kilka plafonów. Idealny do stylu nowoczesnego, minimalistycznego i loftowego.

Plafon Soft Led został zrobiony z aluminium i tworzywa sztucznego. Ma podłużny, geometryczny kształt prostokąta o jednolitej, uniwersalnej kolorystyce. Źródło światła znajduje się w komplecie z lampą. Plafon nie posiada ozdób. Jego kolor to biel. Wymiary wynoszą: 20 × 6 cm.

Ten minimalistyczny plafon pasuje zarówno do monochromatycznych białych wnętrz, jak i do ciemniejszych aranżacji. Może też być zastosowany jako dodatkowe oświetlenie w większym pomieszczeniu.

Wymiary
Szerokość 20 cm
Wysokość 6 cm
Waga 4.8 kg
Do pobrania