Plafon Soft Led – praktyczny, minimalistyczny i funkcjonalny

Plafon Soft Led charakteryzuje się prostym, eleganckim designem i ponadczasową kolorystyką, która sprawia, że łatwo dostosować go do całości wystroju. Można zainstalować go w kuchni, łazience, przedpokoju. Pasuje do biur, sklepów, poczekalni, korytarzy (np. w hotelu) i wielu miejsc o charakterze komercyjnym. Choć właściwie można go dopasować do niemal każdego wystroju, jako dodatkową opcję oświetlenia, to plafon Soft Led najlepiej będzie współgrał z aranżacjami nowoczesnymi, minimalistycznymi i loftowymi.

Plafon Soft Led jest zrobiony z aluminium i tworzywa sztucznego. Ma ponadczasowy geometryczny kształt kwadratu o jednolitym kolorze i bez żadnych ozdób, co znacznie ułatwia wpasowanie go niemal wszędzie. W komplecie z plafonem jest źródło oświetlenia, czyli żarówka. Kolor – biały. Wymiary wynoszą: 63 × 6 cm.

Ten prosty plafon to dobry sposób na dodatkowe oświetlenie w większym pomieszczeniu (biuro, bank, sala reprezentacyjna) lub główne źródło światła np. w domowej kuchni. Jest neutralny i będzie pasować do prawie każdego umeblowania.

Wymiary
Długość 63 cm
Szerokość 63 cm
Wysokość 6 cm
Waga 9.14 kg
Do pobrania