Plafon Soft Led – oświetlenie, które dopasuje się do każdego otoczenia

Niewielki, minimalistyczny plafon Soft Led będzie świetnym oświetleniem do biur, poczekalni, korytarzy, przedpokoju, różnego rodzaju pomieszczeń firmowych, schowków. Może służyć za dodatkowe oświetlenie w pomieszczeniu komercyjnym, czy nawet w mieszkaniu w pomieszczeni takim jak kuchnia, łazienka czy przedpokój. Nie kłóci się z żadnym wystrojem, ponieważ nie wywiera znaczącego wpływu na odbiór całości. Plafon Soft Led będzie idealnym oświetleniem dla wnętrz w stylu nowoczesnym, minimalistycznym i industrialnym.

Plafon Soft Led jest zrobiony z aluminium i sztucznego tworzywa. Ma dość prosty kształt belki z zaokrąglonymi końcami. Nie posiada ozdób, jest jednokolorowy. Źródłem światła w nim jest żarówka, która znajduje się w komplecie. Kolor plafonu to biel. Jego wymiary wynoszą: 6 × 6 cm.

To minimalistyczny plafon, który można dopasować do wszystkich rodzajów mebli. Dobrze prezentuje się na każdym tle - białym, czarnym, kolorowym. Dzięki swojej uniwersalności bez trudu komponuje się z każdym wystrojem.