Plafon Stereo – nowoczesność w pełnej krasie

Czy można wyobrazić sobie wnętrze bez efektownej lampy dopasowanej do stylu, w jakim utrzymano pomieszczenie? Z pewnością, ale wtedy będzie mu brakować "tego czegoś". Dlatego podczas aranżacji wnętrza warto przemyśleć akcesoria, które nadadzą mu charakteru. Preferujesz nowoczesne wzornictwo i dbasz o detale? Uwielbiasz rozwiązania ułatwiające Twoją codzienność? Plafon Stereo jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Dodatek o tak unikatowym kształcie doskonale dopasuje się do pomieszczeń z modernistyczną duszą. Sprawdzi się również jako akcesorium w pokojach o surowej aranżacji – wprowadzi w nich efektowny akcent i nie pozwoli oderwać od siebie wzroku. Czarno-białe barwy wykorzystane w plafonie niczego nie narzucą i zgrabnie zharmonizują się zarówno z jasnymi, jak i ciemnymi ścianami oraz sufitami. Akcesorium posłuży Ci więc nawet jeśli zdecydujesz się na zmianę kolorystyki.

Nowoczesność plafonu Stereo nie kończy się na designie. Jego oprawka pozwoli Ci na dowolną regulację kąta padania światła, dzięki czemu dopasujesz strumień do swoich potrzeb.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 11 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting