Plafon Waterford – design czysty jak kryształ

Z czym kojarzą Ci się kryształy? Jeśli skojarzenia krążą wokół serialu Dynastia i zastawy u Twoich bliskich, pora odkryć tego typu szkło na nowo, w nowoczesnym wydaniu. Oświetlenie wykonane z metalu i kryształu doda uroku wnętrzom w stylu glamour, modernistycznym, paryskim oraz glamour. Elegancki plafon Waterford to odpowiedni wybór do tego typu aranżacji.

Lampa zwraca uwagę zwłaszcza swoimi zdobieniami – tłoczeniami na szklanych kloszach oraz lekko wygiętym stelażem. Podstawa wykonana jest z chromowanego metalu, a półkoliste klosze z nieprzejrzystego szkła. Dekoracyjny plafon najlepiej odnajdzie się w salonie, stylowej garderobie lub sypialni. Wszędzie tam da jasne, a zarazem lekko rozproszone przez szkło światło.

Stylowa lampa posiada średnicę 43 cm i wysokość 20 cm. Będzie świetnym głównym źródłem światła na niewielkim i średnim metrażu.

Wysublimowany plafon jest wyposażony w trzy oprawki typu G9 o mocy maksymalnej 40W, ale nie posiada w zestawie żarówek. Należy dokupić je samemu. Lampa posiada klasę szczelności IP20. Oznacza to ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Średnica 43 cm
Wysokość 20 cm
Waga 3.25 kg
Do pobrania