Orientalny motyw na ścianę

Plakat Orient to niezwykle oryginalna dekoracja na ścianę. Roślinne i ptasie motywy na niebieskim tle będą się wspaniale na niej prezentować. Można oprawić go w ramki, na przykład srebrne lub złote, ale bez dodatkowych ozdób również wygląda bardzo dekoracyjnie.

Nadaje się do salonu, sypialni, pokoju dziennego, jadalni. Sprawdzi się we wnętrzach klasycznych, vintage i nowoczesnych. Może wisieć na ścianie sam lub w otoczeniu innych obrazów, również o orientalnej tematyce.

Plakat Orient jest drukowany na mocnym papierze o bardzo dużej wytrzymałości. Oprawiony może trzymać się jeszcze dłużej. Orientalne motywy są bardzo uniwersalne i zawsze znajdują swoich odbiorców. Plakat jest wielokolorowy, dominują odcienie niebieskiego. Najlepiej będzie współgrał z wystrojem o pastelowych barwach. Rozmiar plakatu – 50 × 70 cm.

Jeżeli nie masz zamiaru oprawiać plakatu w ramki, możesz przykleić go wprost na ścianę. Idealnie nadaje się do tego barwna taśma washi, która odpowiednio dobrana będzie współgrać kolorystycznie z plakatem.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 70 cm
Waga 0.12 kg
Do pobrania