Podgrzewacz Olive - dla miłośników gorącej herbaty

Gorąca, aromatyczna herbata to idealny dodatek do śniadania i kolacji, a także towarzyszka popołudniowego niedzielnego relaksu z książką, filmem czy serialem. Jeśli należysz do osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez dużej ilości pysznej herbaty, za to irytuje Cię, że tak szybko stygnie ona w dzbanku, polubisz podgrzewacz Olive.

Szklany podgrzewacz podtrzyma temperaturę Twojej herbaty na optymalnym poziomie przez długi czas. Dodatkowo będzie się pięknie prezentował na stoliku, biurku czy blacie. Podgrzewacz Olive wykonany jest z wysokiej jakości szkła, ciętego w skomplikowane kształty geometryczne, które fantastycznie opalizują w świetle świeczki. Szkło jest bardzo praktycznym materiałem, ponieważ nie ulega odkształceniom i odbarwieniom, dodatkowo łatwo je wyczyścisz, np. z wosku.

Podgrzewacz do herbaty potrzebuje jedynie małej świeczki t-light, aby pełnić swoją funkcję. Ze względu na estetyczny design, może pełnić także rolę uroczego świecznika, co z pewnością doda przytulności każdemu wnętrzu.

Wymiary
Długość 12,5 cm
Szerokość 12,5 cm
Średnica 12,5 cm
Wysokość 6 cm
Waga 1.066 kg
Do pobrania