Shinning Komplet 10 szt. podgrzewaczy - pomysły na dekoracje wnętrza.

Klasyczne podgrzewacze Shinning to doskonała propozycja dla osób lubiących klimatyczne i ciepłe pomieszczenia. Blask świeczek rozjaśni wnętrze i nada mu klimatycznego charakteru. Podgrzewacze idealnie sprawdzą się w łazience, podczas długich i relaksujących kąpieli czy też na tarasie, kiedy masz ochotę spędzić wieczór z lampką wina, delektując się urokami natury.

Komplet podgrzewaczy Shinning będzie pasował do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym i glamour. Ich złoty kolor, bezbłędnie wpasuję się w kompozycję, nadając Twojemu wnętrzu charakterystycznego akcentu.

Komplet Shinning składa się z 10 sztuk podgrzewaczy o wymiarach 9x9x5,6 cm. Świeczki są bezzapachowe, dzięki czemu mogą korzystać z nich osoby posiadające alergię.

Podgrzewacze Shinning to doskonała alternatywa dla osób lubiących, proste, ale efektowne rozwiązania. To one pozwolą Ci się odprężyć i wyciszyć po całym dniu pracy. Decydując się na podgrzewacze Shinning zapewniasz swoje niebywały komfort i relaks, na jaki od dawna zasługujesz.

Wymiary
Waga 0.147 kg
Do pobrania