Mata stołowa – funkcjonalna dekoracja na Twoim stole

Stół kuchenny spełnia wiele funkcji – służy nie tylko jako miejsce do jedzenia, ale także do przygotowania posiłków. Warto więc zadbać o odpowiednie zabezpieczenie stołu, np. w postaci funkcjonalnej maty. Okrągła mata stołowa wykonana jest z odpornego polipropylenu, który zabezpiecza powierzchnię stołu przed zabrudzeniem. Możesz traktować jako matę pod nakrycie stołowe lub podczas wykonywania czynności związanych z przygotowaniem posiłku.

Okrągła mata stołowa dostępna jest w sklepie Black Red White online w pięciu pastelowych kolorach do wyboru. Każdy z nich odświeży aranżację Twojego stołu w kuchni, jadalni lub na werandzie. Lekkie maty mają ozdobną plecioną strukturę i są łatwe do ścierania, dzięki czemu bez trudu usuniesz z nich ewentualne zabrudzenia.

Mata stołowa to funkcjonalna dekoracja, która doskonale komponuje się z innymi elementami wystroju stołu, np. stylowym serwetnikiem czy dekoracyjną misą na owoce. Szeroki wybór akcesoriów kuchennych znajdziesz w asortymencie sklepu Black Red White online.

Wymiary
Średnica 38 cm
Waga 0.07 kg
Do pobrania