Okrągła mata PCV (średnica 38 cm) – połyskujący detal na stole

Jesienią często zmieniamy dekorację domu na bardziej przytulną i zachęcającą do relaksu we własnych czterech ścianach. Efekt w postaci klimatycznej przestrzeni jest tutaj priorytetowym celem. Jesienią stajesz się domatorem? Zadbaj, by w mieszkaniu pojawiły się na tę okoliczność miękkie tekstylia, ciepłe kolory, świece i związane z tą porą roku motywy. Okrągła mata PCV z subtelnymi złotymi zdobieniami pomoże Ci stworzyć nastrojowy kącik wypoczynkowy w mieszkaniu.

Produkt ten jest nie tylko piękny, ale i praktyczny. Okrągłą, białą podkładkę możesz wykorzystać na stół w roli bieżnika lub obrusu. Posłuży także jako mata pod talerze na elegancką kolację lub np. pod misę z owocami w salonie. Biało-złota mata jest wykonana z tworzywa sztucznego PCV.Jest ono wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Mata z pewnością posłuży Ci jeszcze w kolejnym sezonie.

Dekoracyjna mata posiada średnicę aż 38 cm, dzięki czemu na pewno zostanie zauważona. Efekt postarzanego złocenia dodaje podkładce uroku i delikatnie odbija światło. Starzone wykończenie najlepiej sprawdzi się w salonach i kuchniach rustykalnych, vintage, eklektycznych oraz boho.

Wymiary
Długość 38,5 cm
Szerokość 38,5 cm
Średnica 38 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania