Podkładka - tak ochronisz swój stół

Martwią Cie plamy i inne zabrudzenia na stole? Chcesz uniknąć zniszczenia stołu na skutek jego użytkowania? Zachęcamy do używania podkładek na stół. Podkładka na stół to nie tylko jego sposób na jego ochronę ale i ozdoba. Z podkładkami, stół prezentuje się ciekawiej i nie niszczy się przy przypadkowych zabrudzeniach czy zarysowaniach.


Winylowe i praktyczne

Podkładki, które chcemy Państwu zaproponować, to produkty wykonane z winylu. Zalet takiego materiału jest sporo. Prezentuje się świetnie, jest trwały i łatwy do umycia. Aby utrzymać podkładki w czystości, wystarczy od czasu do czasu przecierać je mokrą ściereczką. Oczywiście można je również umyć. Nie wymagają używania specjalnych środków czy przyrządów do mycia.

Podkładki na stół tylko pozornie nie maja znaczenia. Zacznijcie ich używać, szybko odkryjecie, że utrzymanie stołu w czystości oraz doskonałym stanie jest dużo łatwiejsze. Niska cena tych produktów i sens ich stosowania, czynią z nich produkty warte polecenia. Polecamy zatem widoczne tutaj podkładki na stół. Prezentowane, są w kolorze srebrnym, idealnie pasującym do każdego wystroju kuchni czy jadalni. Zachęcamy do zakupu.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.84 kg
Do pobrania