Podkładka beige Balli – stylowy dodatek do zastawy stołowej

Dodaj swojemu wnętrzu odrobinę orientalnego klimatu. Pomogą Ci w tym takie akcesoria jak lampki, świeczki, koce w etniczne wzory, a także akcesoria kuchenne, takie jak imbryki i czarki do herbaty oraz dekoracyjne podkładki, które możesz wykorzystać również w inny sposób.

Podkładka beige Balli jest wykonana z wytrzymałego na ciepło papieru o charakterystycznym splocie. Stonowany, beżowy kolor świetnie zgrywa się z innymi dyskretnymi barwami, choć możesz również stworzyć ciekawy kontrast z innymi, bardziej oryginalnymi kolorami, np. oliwką czy czerwienią, tym samym ocieplając wnętrze. Nadasz mu też dzięki temu orientalną nutę. Dekoracyjna podkładka na stół ma okrągły kształt i średnicę 38 cm. Najlepiej będzie wyglądać w komplecie z innymi produktami z tej samej serii – w tym samym kolorze oraz czarnymi lub beżowymi.

Ozdobna beżowa podkładka, poza tym, że chroni przed ciepłem i zabrudzeniami powierzchnię stołu, nadaje się również jako podkładka pod doniczkę, klimatyczną latarenkę lub pod wazon z kwiatami w salonie.

Wymiary
Średnica 38 cm
Waga 0.144 kg
Do pobrania