Mata PCV Kwiat 44 x 30 cm – "bukiet" na Twoim stole

Złota polska jesień daje się kochać i nienawidzić jednocześnie. Uroku dodaje jej intensywność kolorów liści dookoła. Ten jednak szybko znika, gdy dzień kończy się o 15.00, a za oknem pojawia się plucha i silny wiatr. Całkiem zrozumiałe, że w tym czasie przechodzimy na “tryb domatora”. Zadbaj o przytulność i nastrój w swoim mieszkaniu. Mata PCV Kwiat pomoże Ci przetrwać jesień i zimę w dobrym stylu. Doda ona ciepła aranżacji salonu, kuchni czy jadalni.

Bogato zdobiona podkładka może kojarzyć się nie tylko z kwiatem, ale również z liściem miłorzębu japońskiego. Roślina ta jest symbolem zdrowia, siły i braterstwa. Według tradycji Dalekiego Wschodu zapewnia dostatek tym, którzy mieszkają w jej sąsiedztwie.

Mata posiada wymiary 44 x 30 cm, dzięki czemu na pewno zostanie zauważona. Możesz wykorzystać ją jako niekonwencjonalny bieżnik. Zrobi też wrażenie podczas wystawnej kolacji jako mata pod talerze lub np. pod półmisek z owocami w salonie. Dekoracyjna podkładka wykonana jest z tworzywa sztucznego PCV. Postarzane wykończenie idealnie wpasuje się w salonie czy kuchni w stylu vintage, wabi-sabi, shabby chic, rustykalnym, czy boho.

Wymiary
Długość 44 cm
Szerokość 30 cm
Średnica 30 cm
Waga 0.19 kg
Do pobrania