Mata PCV – jesień na stole

Złota polska jesień zachwyca intensywnością kolorów liści, ale też często zaskakuje wiatrem i niekończącymi się ulewami. W tym czasie często mieszkania przechodzą metamorfozę. Staramy się urządzić przestrzeń w bardziej przytulny i klimatyczny sposób. Nastrój pomogą Ci stworzyć odpowiednie tekstylia i dodatki. Mata PCV czarny Liść zdobiona metalicznym blaskiem Ci się przyda. Sprawi ona, że Twój salon i sypialnia nabiorą ciepła. Nie będziesz chciał z nich wychodzić.

Model wyróżnia się nie tylko estetyką, ale również funkcjonalnością. Podkładkę w kształcie liścia możesz wykorzystać jako bieżnik czy zamiennik obrusa. Sprawdzi się ona również podczas wystawnej kolacji jako mata pod talerze lub np. pod misę z owocami w salonie. Złoconą natę wyprodukowano z tworzywa sztucznego PCV. Jest ono solidne i łatwo utrzymać je w czystości.

Dekoracyjna mata posiada wymiary 37x45 cm, dzięki czemu na pewno zostanie zauważona. Efekt postarzanego złocenia dodaje podkładce uroku i delikatnie odbija światło. Starzone wykończenie najlepiej sprawdzi się w salonach i kuchniach rustykalnych, vintage, eklektycznych oraz boho.