Złota podkładka pod talerz (średnica 33 cm) – rozświetl stół

Organizacja przyjęcia na specjalną okazję (np. okrągłe urodziny czy wesele) wiąże się z wieloma, mniej lub bardziej przyjemnymi powinnościami. Do milszych obowiązków można zaliczyć aranżację stołu, przy którym będziecie ucztować. Przygotowując wyrafinowane dania, ważny jest nie tylko ich smak, ale również oprawa – w końcu jemy także oczami. Praktycznym, a zarazem estetycznym akcesorium będzie złota podkładka pod talerz. Uchroni ona obrus przed przypadkowymi plamami, zalaniem i innymi zabrudzeniami.

Złoty podtalerz o średnicy 33 cm idealnie pasuje do płytkiego talerza na dania główne. Posiada gładką powierzchnię i charakterystyczne żłobienie. Odświeży on aranżację, zwróci uwagę na zawartość talerzy, a ponadto nada blasku i odświętnego wyglądu.

Podtalerze w kolorze starzonego złota będą odpowiednie nie tylko do aranżacji z nawiązaniami do vintage’u. Doskonale uzupełnią również nowoczesne i minimalistyczne, matowe naczynia w nasyconych barwach. Do wyboru w naszym sklepie online jest także wersja srebrna i czarna.

Wymiary
Średnica 33 cm
Waga 0.329 kg
Do pobrania