Podkładka Tulipany – radosny powiew wiosny

Tulipany są symbolem wiosny. Wazon z tymi kwiatami ozdobi Twój wielkanocny stół. Motyw tulipana możesz też wprowadzić do swojego wnętrza za pomocą dekoracyjnych dodatków. Pomogą Ci one wprowadzić świąteczne akcenty do pomieszczenia.

 

Podkładka Tulipany to bardzo praktyczna i estetyczna ozdoba, która sprawdzi się w kuchni, jadalni lub salonie. Bezpiecznie postawisz na niej talerz, tacę lub półmisek. Zabezpieczy ona świąteczny obrus przed zabrudzeniami lub plamami, które mogą przydarzyć się podczas degustacji wielkanocnych smakołyków.

 

Podkładka wykonana jest z trwałego i łatwego do utrzymania w czystości tworzywa. Wystarczy przetrzeć ją ściereczką z detergentem, by prezentowała się wzorcowo.

 

Jej wymiary – 43,5 x 28,5 cm – pozwalają na swobodne postawienie na niej nawet tacy z ciastem czy garnka. Wzorzysta, utrzymana w niebieskiej tonacji podkładka zachwyci wiosenną kolorystyką. Doskonale zaprezentuje się nie tylko podczas Wielkanocy, ale też przyjęciu urodzinowym lub spotkaniu w gronie znajomych.

 

Podkładka Tulipany sprawdzi się również jako zabezpieczenie mebli kuchennych. Postawisz na niej dzbanek z kompotem, mając pewność, że nie zabrudzi blatu.

 

Wprowadź żywą kolorystyką i zapomnij o plamach na świątecznym stole!

 

Wymiary
Długość 43,5 cm
Szerokość 28,2 cm
Waga 0.06 kg
Do pobrania