Podpórka do książek Ha Ha Hermes – na ratunek Twojej biblioteczce

Książki tworzą niepowtarzalny klimat mieszkania. Wypełniony nimi regał działa na wyobraźnię i przypomina o przeczytanych lub czekających na swoją kolej tytułach. Domowa biblioteczka ma jedną wadę. Zbyt często pogrąża się w chaosie opadających książek, zaburzając ład i harmonię wnętrza. Pragniesz nad tym zapanować, ale nie masz pomysłu? Z pomocą przyjdzie Ci Hermes – posłaniec olimpijskich bogów!

 

Podpórka do książek Ha Ha Hermes przedstawia w oryginalny sposób jednego z mitologicznych bohaterów. Młodzieńczy wygląd, boskie rysy i… przeciwsłoneczne okulary. Ten dysonans sprawia, że gadżet poprawia humor i intryguje. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie przebywają entuzjaści książek. Usprawni domową biblioteczkę, półkę w sypialni lub regał w pokoju nastolatka.

 

Podpórka do książek o wymiarach 11 x 11 x 18 cm wykonana została z betonu architektonicznego. Zapewnia on odpowiedni ciężar, by nawet najcięższe albumy i słowniki nie zmieniały swego położenia. A jego intrygujący design sprawia, że sprawdzi się on zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych bardziej tradycyjnych.

 

Poczucie humoru, użytkowość, nienaganna estetyka podpórki predysponują ją do wnętrz urządzonych z charyzmą i artystycznym zacięciem. Będzie też świetnym prezentem dla osób, które kochają książki i każdą wolną chwilę spędzają na ich pochłanianiu.

 

Podpórka do książek Ha Ha Hermes to ręcznie wykonana funkcjonalna ozdoba, która oczaruje smakiem, pomysłowością i kreatywnym wzornictwem.

 

Wymiary
Długość 11 cm
Głębokość 11 cm
Szerokość 11 cm
Średnica 11 cm
Wysokość 18 cm
Waga 2.4 kg
Do pobrania