Podpórka do książek Hermes – gadżet, który odmieni biblioteczkę

Hermes – mitologiczny bóg, obdarzony sprytem i wdziękiem – to bardzo popularny motyw, który chętnie wykorzystywany jest w aranżacji wnętrz. Zwłaszcza w miejscach, które mają związek ze sztuką lub kulturą. Idealnie więc sprawdzi się jako element dekoracyjny domowej biblioteczki.

 

Szara podpórka do książek Hermes o wymiarach 10,5 x 12 x 16 cm to połączenie piękna i użytkowości. Ozdobi salon, nadając mu artystycznego uroku. Podkreśli charakter nowoczesnej sypialni lub dopełni klasyczne wnętrze gabinetu.

 

Wykonana z betonu architektonicznego dekoracja gwarantuje trwałość i odpowiedni ciężar, który odpowiednio podtrzyma książki. Nawet masywna encyklopedia czy album nie zmienią swojego położenia. Dzięki temu na regale, półce wiszącej lub komodzie zawsze będzie panował idealny porządek.

 

Podpórka do książek Hermes to detal, który potrafi zrobić różnicę. Ponadczasowy design ozdoby i precyzja wykonania sprawią, że każde wnętrze nabierze stylowego klimatu.

 

Podpórka do książek rodem z galerii sztuki zwróci uwagę na kolekcję książek, która jest również atrybutem wystroju wnętrza.

Wymiary
Długość 10,5 cm
Głębokość 10,5 cm
Szerokość 12 cm
Średnica 12 cm
Wysokość 16 cm
Waga 1.9 kg
Do pobrania