Podpórka do książek LOFT – książki pod kontrolą

Książki to nie tylko możliwość poznawania literackich światów, nabywania wiedzy i poszerzania horyzontów. To również przedmioty, którymi lubimy się otaczać. Jest w nich urok, kojarzą nam się z relaksem i przyjemnością. Pięknie wydane potrafią być atrakcyjną ozdobą salonu lub sypialni. Jednak, aby tak się stało, musisz zadbać o ich odpowiednią prezencję.

 

Podpórka do książek Loft w kolorze szarym to prosta, geometryczna forma, która idealnie dopełni przestrzeń zaaranżowaną w minimalistycznym i nowoczesnym stylu. Jej wymiary (14,5 x 8 x 14,5 cm) umożliwiają ustawienie jej nawet na niewielkim regale lub półce wiszącej.

 

Betonowa podpórka do książek wykonana została z dbałością o szczegóły. Jej kształt sprawia, że może pełnić funkcję niewielkiego schowka lub pojemnika. Przechowasz w niej artykuły piśmiennicze lub bibeloty, które stwarzają wrażenie nieporządku.

 

Podpórka do książek Loft nie tylko podtrzyma książki, ale stanie się również estetycznym dopełnieniem wnętrza. Wprowadzi harmonię i sprawi, że wygląd Twojej biblioteczki będzie zawsze nienaganny.