Poduszka ANTIBACTERIAL – nie śpij z bakteriami. Używasz mydła, żelu pod prysznic, zmywasz naczynia w dobrym płynie? Twoja poduszka też powinna być ANTIBACTERIAL. Pozbądź się niechcianych drobnoustrojów ze swojej pościeli. ANTIBACT™ jest specjalnie opracowanym włóknem, które działa przeciwbakteryjnie. Poszycie poduszki minimalizuje rozwój roztoczy i ich alergenów. Najważniejsze jest jednak to, że poduszka ANTIBACTERIAL jest po prostu wygodna. Puszyste wypełnienie i gładka mikrofibra sprawią, że komfort snu będzie wyjątkowy. Wyrób medyczny.

 

Wyrób medyczny

Charakterystyka:
• Poduszkę zalecana do stosowania podczas odpoczynku lub snu, u osób cierpiących na alergię, a także u osób zdrowych
• Wygodna i sprężysta, dobrze dopasowuje się do kształtu głowy i szyi
• Gęste wypełnienie zapewni komfort i trwałość poduszki
• Możliwość prania w pralce automatycznej w 60°C
• Wyprodukowana w Polsce

 

Przewidziane zastosowanie:
Poduszka Antibacterial wykonana z tkaniny poliestrowej i wypełnienia ANTIBACT™  (kulki z włókna poliestrowego wykończonego substancją antybakteryjną) posiada właściwości przeciwroztoczowe i przeciwbakteryjne, co zapewnia fizyczną ochronną barierę przed przeniesieniem alergenu i zakażenia przez drobnoustroje chorobotwórcze na ciało człowieka. Dzięki swojej budowie poduszka wykazuje właściwości, które mogą mieć zastosowanie w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu niektórych schorzeń skóry i dróg oddechowych, poniżej wymienionych. Poduszka Antibacterial przeznaczona jest do ochrony pacjenta przed zanieczyszczeniami i zakażeniami powodującymi choroby znajdującymi się w bezpośrednim środowisku chorego. Dzięki swoim właściwościom przeciwbakteryjnym i przeciwroztoczowym*) wyrób można zastosować w zapobieganiu i łagodzeniu przebiegu następujących chorób**):
- Przenoszonych drogą kontaktową: atopowe zapalenie skóry, pokrzywka alergiczna, inne miejscowe zakażenia skóry i tkanki podskórnej, inne zapalenie skóry.
- Przenoszonych drogą oddechową: alergiczny przewlekły nieżyt nosa, astma oskrzelowa.

*)   Wypełnienie ANTIBACT™ (100% kulki z włókna poliestrowego wykończonego substancją antybakteryjną) spełnia kryteria  wyznaczone dla profilaktyki (zapobiegania i/lub łagodzenia patologicznych reakcji immunologicznych) poprzez zmniejszenie ilości bakterii i roztoczy (ich odchodów zawierających alergeny), co przyczynia się do zapobiegania i łagodzenia przebiegu chorób spowodowanych tymi czynnikami chorobotwórczymi. 
**)  Wg Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych, ICD-10; odpowiednio: J30, J45, L20, H10, J32, J37, J31, J35.

 

Producent: Wendre Poland Sp. z o.o. Podmiot prowadzący reklamę: Black Red White S.A. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
 

Wymiary
Długość 70 cm
Szerokość 80 cm
Waga 1.43 kg
Do pobrania