Poduszka dekoracyjna Olbio, praktyczna, uniwersalna i piękna

Mało jest produktów, które w tak łatwy i skuteczny sposób łączą w sobie komfort użytkowania, piękno i wysoką jakość wykonania. Jednym z takich właśnie produktów jest poduszka dekoracyjna Olbio, która dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, użytych podczas produkcji, gwarantuje niesamowicie wysoką jakość i wytrzymałość, zachowując jednocześnie komfort przy jej użytkowaniu. Warto odnotowania jest również fakt, że jest ona dwustronna dzięki czemu może pasować do większej ilości pomieszczeń. Jednak jej największym atutem jest, bez dwóch zdań, jej cudowny design, który sprawia, że ta poduszka to nie tylko dodatek, który jest wygodny w użytkowaniu, ale przede wszystkim wartościowe uzupełnienie stylowej całości jaką jest każde pomieszczenie, które będzie zdobiła. Dekoracje tego typu są bardzo cenionym dodatkiem do niemal każdego pomieszczenia.

 

Poduszka Olbio, prezent trafiony w stu procentach

Często kiedy przydarzy się sytuacja, w której któraś z bliskich osób wprowadza się do nowego mieszkania lub skończyła właśnie remont gniazdka, w którym mieszka już jakiś czas, pojawia się dylemat. Co kupić, aby był to prezent jednocześnie praktyczny, ale i trafił w gust bliskiej osoby? Odpowiedzią na tego typu rozterki jest właśnie jedna z takich poduszek. Warto pamiętać, że nie bez przyczyny są one tak chętnie wybierane przez projektantów wnętrz w całym kraju. Dzieje się to głównie za sprawą jej cudownego designu, który pasuje niemal do każdej kompozycji. Jest to więc produkt godny polecenia zarówno jako prezent dekoracyjny, jak i praktyczny.

Olbio - wymiary
Szerokość 45 cm
Waga 0.63 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Bardzo miękka i delikatna poduszka z mikrofibry w kolorze kremowym. Poduszka dwustronna, zamykana na zamek. Delikatnie pikowana. Komfortowa w użytkowaniu, ciepła i aksamitna. Można prać w temp. 40C.
Pozostałe informacje
Materiał poliester