PODUSZKA DEKORACYJNA ROSETTE – MAŁY, ALE WAŻNY ELEMENT WYPOSAŻENIA

Stylowa poduszka dekoracyjna Rosette to świetny sposób na szybką i tanią zmianę aranżacji, odświeżenie wnętrza czy urozmaicenie jego wyglądu. Doskonale będzie wpisywać się w każdy styl. Zwróć na nią uwagę, jeśli szukasz poduszki dekoracyjnej w stylu skandynawskim, nowoczesnym, glamour. Poduszka Rosette będzie uzupełnieniem wystroju każdego modnego i wygodnego salonu.

Klasyczna poduszka Rosette przyjmuje tradycyjny kształt kwadratu o bokach 45 cm. Ten optymalny rozmiar pozwala na ułożenie jej jednakowo na przestronnym narożniku, jaki niewielkiej sofie. Wykonana z wysokiej jakości materiału zdumiewa swoją solidnością i trwałością, a także miękkością w dotyku. Wygodną poduszkę Rosetta możesz wykorzystać jako podpórkę, dekorację, siedzisko. Świetnie spisze się w każdym domowym pomieszczeniu.

Modna poduszka Rosetta utrzymana jest w kolorze miętowym, który wpisuje się w aktualne trendy aranżacji wnętrz. Aby ożywić jej design, na całej powierzchni znajdują się delikatne nadruki w złotym kolorze.

Poduszka dekoracyjna Rosetta ma wymiary 45x45cm. Dzięki czemu obok niej na kanapie czy sofie znajdzie się miejsce dla koca, pledu lub innych poduszek z serii Rosetta, które znajdziesz na wyposażeniu naszego sklepu.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.46 kg
Do pobrania