Ozdobna poduszka w geometryczny wzór. Jeżeli szukasz stylowych i komfortowych dodatków do sypialni, to ta poduszka spełnia wszystkie kryteria. Wykonana z miękkej i jakościowej bawełny, posiada ona grube wypełnienie i jest idealnym rozwiązaniem dla popołudniowego relaksu. Ciekawy, geometryczny wzór w żywych kolorach z pewnością będzie wyróżniał się spośród innych dodatków. Śmiało połącz ją z innymi poduszkami lub kolorowymi tekstyliami, aby cieszyć się tym tym nietuzinkowym akcesorium.

Szczegóły:

Typ produktu: Poduszki dekoracyjne
Styl: Retro
Kolor główny: Czerwony
Odcień: Kremowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Wypełnienie: Poliester
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Kwadratowy
Ręczne wykonanie: Tak
Wzór: Geometryczny

Wymiary:

Głębokość: 45 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 10 cm
Waga wypełnienia: 500 kg
Waga: 0.6 kg

W ofercie: 1 x Poduszka dekoracyjna

Cechy produktu: Wzór wykonany ręcznie techniką stemplowania , Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Piękny, żywy kolor, W stylistyce retro, Powłoczki na poduszki z ukrytym zamkiem błyskawicznym

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Poduszka jest pakowana próżniowo do transportu. Proszę wyjąć poduszkę z opakowania i pozostawić na 24 godziny, aż osiągnie pełną gęstość. Ze względu na ręczne wykonanie każdego produktu, mogą występować różnice w fakturze i kolorze. Są to cechy charakterystyczne materiału i nie stanowią wady produktu.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Bawełna:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować, chyba że metka wskazuje inaczej
2.Prać ręcznie lub w pralce, wybierając program do prania tkanin delikatnych (maks. 30°C), o ile producent nie zaleca inaczej. Przed praniem przewrócić na lewą stronę i zapiąć zamek.
Wymiary
Długość 45 cm
Średnica 45 cm
Szerokość 45 cm
Do pobrania