Pojemnik Infinity - porządek górą

Zrób porządek w drobiazgach od dłuższego czasu przesuwanych z kąta w kąt i przekonaj się ile przestrzeni zyskasz przy tak niewielkiej zmianie. Wystarczy przejrzeć rzeczy, zdecydować czego się pozbyć, a co zostawić i ulokować to w osobnym pudełku. Funkcjonalny pojemnik Infinity świetnie się do tego nadaje.

Potwierdza to jego wykonanie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zachowującego pierwotny wygląd mimo częstego używania. W krótszych ściankach wycięto praktyczne uchwyty do przenoszenia. Zamykany pojemnik dzięki pokrywie lepiej chroni zawartość przed kurzem. Prostokątny, zaokrąglony w rogach kształt sprawia, że z każdej strony pudełka można umieścić inne przedmioty bez utraty miejsca.

Na półce, w szufladzie czy biurku - turkusowy pojemnik stylowo wpisze się w każde otoczenie. Radosnym kolorem ożywi zamieszkiwaną przestrzeń, dyskretnie przechowując rzeczy, które do tej pory zawadzały, leżąc na wierzchu. W ofercie znajdziesz również inne rozmiary i kolory pojemników z tej serii. Wymiary: długość: 27 cm, szerokość: 19 cm, wysokość: 12 cm. Pojemność: 4,5 l.

Infinity - wymiary
Długość 27 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.276 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne