Pojemnik do przechowywania 11 l Evo Total – nowoczesny system organizacji

Wilgoć zniszczyła Twoje zapasy mąki? A może szkodniki dobrały się do Twojego makaronu? Aby zapobiec takim incydentom musisz magazynować żywność w szczelnych warunkach. Wybierz pojemnik do przechowywania 11 Evo Total, a przestaniesz martwić się molami spożywczymi, zbyt dużą wilgotnością powietrza czy brakiem miejsca w spiżarni.

Łatwe przechowywanie, bezpieczny transport. Tak w skrócie można określić możliwości, jakie daje Ci plastikowy pojemnik z pokrywą. Przemyślany kształt pozwala układać jedno pudełko na drugim, dzięki czemu możesz optymalnie wykorzystać daną przestrzeń. Transparentne ścianki umożliwiają sprawdzenie zawartości bez otwierania, choć możesz też umieścić karteczkę w uchwytach.

Plastikowy pojemnik do przechowywania 11 Evo Total ułatwia długotrwałe przechowywanie dzięki pokrywie. Zatrzaski utrzymują wieczko w miejscu, a uszczelka chroni wnętrze przed dostaniem się powietrza, wilgoci, kurzu i szkodników.

Duży zamykany pojemnik to idealne rozwiązanie, gdy chcesz zabezpieczyć „drobnicę” na czas przeprowadzki. W pracy posłuży Ci do przechowywania akcesoriów, z kolei w domu przyda się do sprzątania zabawek, składowania narzędzi czy gromadzenia zapasów żywności.

Wymiary
Długość 39,3 cm
Szerokość 28,3 cm
Wysokość 16 cm
Pojemność 11l
Waga 0.58 kg
Do pobrania