Pojemnik na cukier Minti – stylowy dodatek do kuchni

Efektowny pojemnik na cukier Minti sprawdzi się w kuchni i jadalni. Może stać na półce, w szafce, na kuchennym blacie lub stole. Będzie też ciekawym elementem wystroju w stylowej kawiarni zamiast tradycyjnej cukierniczki na stoliku. Niebanalna kolorystyka również przyciąga uwagę do tego interesującego gadżetu. W domowej kuchni pomoże Ci w lepszej organizacji i zachowaniu porządku. W pojemniku możesz trzymać też różne drobiazgi lub sypkie produkty. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, retro, vintage.

Pojemnik na cukier Minti jest wykonany z metalu. To rodzaj walcowatej puszki z przykrywką, której praktyczny uchwyt jest jednocześnie efektowną ozdobą. Na jej przedzie znajduje się okrągłe, złote oznaczenie, że przeznaczona jest ona właśnie na cukier. Kolory pojemnika to miętowy (całość) i złoty (uchwyt i napis). Wymiary wynoszą: 11 × 15 cm.

Pojemnik na cukier Minti będzie doskonale komponował się z innymi puszkami w tym samym stylu i dodatkami w stylu retro. Podkreśli oryginalny charakter kuchni inspirowanej starym stylem.

Wymiary
Średnica 11 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.122 kg
Do pobrania