Pojemnik z przykrywką

Praktyczny pojemnik do przechowywania różnego rodzaju produktów bez wątpienia przyda się w każdej kuchni - to niezaprzeczalny fakt. Bardzo istotne natomiast jest, by było to naczynie o właściwych parametrach, dzięki któremu żywność, jaka jest w nim trzymana zachowa zdecydowanie dłużej wszystkie swoje właściwości i substancje odżywcze. Słoik ten został wykonany z najlepszego materiału, jaki do tej pory wymyśliła ludzkość do przechowywania jedzenia, to znaczy ze szkła.

Czemu jest to najlepszy materiał? Ponieważ niezależnie od tego z czym się styka, nigdy nie chłonie żadnych zapachów, pozwala na łatwą kontrolę zawartości słoika, dzięki swojej przezroczystości oraz pozwala w banalny sposób na czyszczenie go i przywracanie w ten sposób do stanu pierwotnego.


Niepozorny - ale zawsze potrzebny

Pojemnik posiada także precyzyjnie dopasowaną pokrywkę, z wytrzymałej i przyciągającej wzrok swym blaskiem stali nierdzewnej. Przykrywka jest o tyle istotna, że to dzięki niej można mieć pewność, że do zawartości słoika nie dostanie się żadna niepowołana substancja z otoczenia. Co można w nim przechowywać? Szeroką gamę produktów spożywczych, zwłaszcza sypkich - kasze, makarony, cukier. Ale nie wyczerpuje to jego możliwości. Słodycze? Przyprawy? Przetwory?

Spektrum zastosowań ogranicza chyba tylko wyobraźnia użytkowników. Warto także dodać, że świetnie prezentuje się na kuchennych półkach - ukrywanie go gdzieś głęboko w szafce lub w piwnicy to zdecydowanie marnowanie jego potencjału. Z racji jego eleganckiego designu właściwe mu miejsce to wyeksponowana półka, gdzie może spokojnie stać w grupie co najmniej kilku, podobnych mu słoików, każdym z inną zawartością.

Wymiary
Średnica 10,5 cm
Wysokość 17 cm
Waga 0.774 kg
Do pobrania