Czarny pokrowiec na ubrania poszerzany – przechowywanie odzieży w dobrym stylu

Szykowne stroje wymagają specjalnego traktowania – nie można upychać ich w kącie szafy ani przewozić w foliowej torbie. Jeśli Twój styl życia lub praca wymuszają regularne zakładanie eleganckiej odzieży, koniecznie zaopatrz się w dobrej jakości pokrowiec na ubrania.

To pokrowiec słusznych rozmiarów: 135x60x10 cm, dzięki czemu bez trudu przechowa płaszcze, suknie balowe, garnitury i kombinezony. Zamek przechodzący przez całą długość ułatwia wkładanie odzieży i zapewnia wygodny dostęp do zawartości. Weź pod uwagę, jak bardzo uniwersalny jest czarny pokrowiec na ubrania poszerzany – umożliwia przechowywanie kilku strojów, a ciemny kolor jest praktyczny w każdej sytuacji. Pokrowiec ma wszytą rączkę na dole, dzięki czemu możesz go złożyć i nosić jak torbę.

Pokrowiec pomoże Ci utrzymać odzież w należytym stanie – chroni materiał przed kurzem, wygnieceniem i zabrudzeniami. Ułatwia przewożenie sukienek i garniturów, zatem możesz jechać na miejsce uroczystości w codziennym ubraniu. Duży pokrowiec na ubrania przyda Ci się również w domowej garderobie – włóż do niego stroje, które wymagają ostrożnego przechowywania ze względu na delikatny materiał lub elegancki fason.

pokrowiec na ubrania poszerzany - wymiary
Długość 135 cm
Szerokość 60 cm
Waga 0.17 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Grubość 10 cm
Materiał tkanina