Pokrywa z rantem Misty – praktyczny element uzupełniający wyposażenie

Pokrywa z rantem Misty jest niezwykle praktycznym, uniwersalnym elementem wyposażenia w kuchni. Wytrzymała i trwała, odporna na wysokie i niskie temperatury, przyda się w każdej nowoczesnej kuchni. Nie zawsze dysponujemy całym kompletem garnków z pokrywkami. Czasami nasz ulubiony i przydatny w kuchni nie posiada swojej pokrywki i wtedy właśnie przydaje się pokrywa z rantem Misty. Mając tę praktyczną pokrywę możesz zostawić danie na patelni, nie martwiąc się, że coś się z nim stanie. Ta przydatna pokrywka pasuje do różnych garnków i patelni.

Pokrywa z rantem Misty została zrobiona ze szkła i silikonu. Okrągły silikonowy rant i uchwyt w kształcie gałki są z silikonu. Wraz ze szklaną powierzchnią pokrywki tworzą estetyczną całość. Misty jest przystosowana do mycia w zmywarce i Przeznaczona do użytkowania w temperaturze od -30 do +230 stopni. Jej kolory to czarny i transparentny. Wymiary wynoszą: 16 × 18 × 20 cm.

Ta wytrzymała szklana pokrywka estetycznie pasuje do każdego garnka, który odpowiada jej rozmiarowi. Prosty i nowoczesny design sprawia, że Misty będzie idealnym dodatkowym elementem wyposażenia w twojej kuchni.

Wymiary
Średnica 20 cm
Szerokość 20 cm
Waga 0.34 kg
Do pobrania