Pokrywa z rantem Misty – uniwersalna pokrywka do garnków

Pokrywa z rantem Misty przyda się w każdej kuchni bez względu na styl, w jakim została urządzona. Ma ponadczasowy design, a przede wszystkim można dopasować ją do różnych rozmiarowo garnków i patelni. Nie musisz pozbywać się garnków, które z jakichś powodów nie mają pokrywek. Wystarczy zaopatrzyć się w uniwersalną Misty i używać jej podczas gotowania czy duszenia potraw. Jeżeli masz zwyczaj zostawiać garnki z jedzeniem na kuchni lub kuchennym blacie, pokrywa z rantem Misty zabezpieczy ich zawartość przed szybkim wystygnięciem.

Pokrywa z rantem Misty jest zrobiona z silikonu i szkła. Została wyprofilowana tak, aby pasowała do możliwie jak największej liczby naczyń. Silikonowy rant i uchwyt są w jednym kolorze, dzięki czemu pokrywka wygląda estetycznie. Jest wytrzymała i prosta w użytkowaniu, można nawet zmywać ją w zmywarce. Wytrzymuje temperatury od -30 do +230 stopni, co pozwala na swobodne gotowane potraw i później przechowywanie ich w lodówce wciąż w garczku. Kolory – czarny i transparentny. Wymiary wynoszą: 24 × 26 × 28 cm.

Misty pasuje do różnych garnków, zarówno tych ze stali, jak i klasycznych z kolorowym deseniem. Dzięki ponadczasowemu designowi dobrze wygląda w każdej kuchni.